Haberler

Akademi Çok Yakında Yayına Giriyor.

gokhan-gunes-verinet-internetDeğerli Yazarlarımız ;

Geçtiğimiz üç yılı başarı ile geride bırakmanın heyecanını yaşıyoruz. Dijital içerik pazarlama konusundaki faaliyetlerimiz, Makale Yaz Kazan markasının gücü ve siz içerik yazarlarının katkısı ile büyüme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Her geçen gün yenilenen içerik sistemimize ek olarak, yetkinliğinizi artıracak projeler geliştirmeyi sürdürüyoruz. Bu projelerin ilk adımı Web sitemizin yayına alınması oldu. Bu sayede yalnızca içerik yazdırarak para kazandıran bir firmadan öteye geçerek, dijital içerik pazarlama konusunda son derece yetkin bir yazar ekibi yetiştirme konusundaki fikirlerimizi de hayata geçirmiş olduk.  ‘Akademi’ artık Türkiye’de dijital içeriğin yeni kalemlerinin eğitim adresi olmaya aday!

Makale Yaz Kazan Akademi, sektörün büyük bir eksikliğini gidermeye çalışıyor. Çok yetenekli bir yazar olabilirsiniz. Ancak bilişim dünyasının dilini bilmeden, metinlerinizin beklenen performansı göstermesini sağlayamazsınız. Bu nedenle ‘nasıl yazmalı?’ sorusuna verilecek cevap oldukça önemlidir. Nasıl ki görsel ve yazılı basının dili birbirinden oldukça farklıysa, bilişim dünyası da içerik anlamında kendi kurallarına sahip. Hedefimiz, o kuralları size anlatarak Türkiye’nin en kaliteli yazar topluluğuna dönüşmenizi sağlamak ve bu sayede sektör açığını telafi etmek.


Makale Yaz Kazan Akademi, yazar topluluklarına öncelikle içerik ve yazımı ile ilgili temel eğitimleri sunacak. Bunun dışında Akademi’de yer alan eğitimlerin kapsamı ne olacak, isterseniz hep beraber inceleyelim:


– İçerik Oluşturma Eğitimleri
– İçerik Yazımında SEO Kuralları Eğitimi
– İçerik Pazarlaması Nedir? İçerikte Pazarlama Nasıl Sağlanır?
– Makale Yaz Kazan Sistem Eğitimleri
– Kategorilerine göre İçerik Oluşturma Eğitimleri

Elbette eğitim başlıkları bunlarla sınırlı değil. Hedefimiz yazar gruplarını gelişimine hizmet etmek. Sistem üzerinden bu eğitimlere katılmak son derece basit bir şekilde gerçekleştirilebilir. Videoları izleyen ve derslerde belirtilen kuralları eksiksiz yerine getiren katılımcılara Eğitim Sertifikası verilecektir.


Yazar oluşumumuz içerisinde yer almayan kişiler de, www.makaleyazkazan.com adresinden Akademi menüsüne tıklayıp eğitimlere ücretsiz olarak erişebilirler.

Tüm Yazar Ekibimize Teşekkürlerimi İletiyorum,
Gökhan GÜNEŞ
Makale Yaz Kazan – Kurucu