Your address will show here +01 (414) 230 - 5550
Haberler

Değerli yazarlarımız ;


Üzerinde yaklaşık 5 yıldan bu yana çalıştığımız ve her geçen gün siz yazarlarımıza daha iyi bir ortam, kolay bir şekilde içerik üretme ve işlemlerinizi basitçe yapabileceğiniz yazılımsal bir alt yapı için çalışmaktaydık.
Bugün 29.08.2017 tarihi itibari ile, web sistemimiz Final sürümüne güncellenmiştir.

Güncellenen yazılım ile beraber bir çok hata giderilmiş, işlevsellik ve performans olarak daha etkili bir yazar sistemi gelmiştir. Hep beraber neler düzeltildi ve yeni olarak ne özellikler geldi inceleyelim ;

Giderilen Hatalar ;

– Yazar ana ekranında yer alan haftalık görev sistemi düzenlendi.
– Yazarların gönderdiği içeriklerin kopyaya takılma olasılığı kaldırıldı.
– Ceza tutarları düşürüldü.

Yeni Eklenen Özellikler ;

 • Ayın yazarı sistemi eklendi. ( Yazar motivasyonu sağlanması adına, ayın en çok yazanına ödül sistemi )
 • Yarışmalar Sistemi Eklendi. ( Artık haftalık olarak yarışmalar düzenlenecek ve yarışmaya katılan tüm yazarlar belirli adetteki makale yazımına karşılık ekstra bakiye kazanacaktır )
 • İçerik yükleme sistemi kaldırıldı. Bunun yerine online içerik yazma istemi eklendi.
 • Fotoğraf ekleme konusunda ciddi bir geliştirmeye gidilerek, artık fotoğrafları yeni yazılım üzerinden online olarak Google’a bağlanarak bulabiliyorsunuz.
 • Makale fiyatları ile ilgili güncelleme yapılmıştır. Belirli kelime sayılarında fiyat düşüşü ve ekstra zam yapılmıştır.
 • 20 adet yeni eğitim konusu eklenmiştir.
 • “ Bu alanı nasıl kullanabilirsiniz “ kısmındaki eğitim video içerikleri güncellenmiştir.
 • Üye girişi yapıldıktan sonra, üst tarafta “ S.S.S “ Sıkça sorulan sorular kısmı yapılmış olup aradığınız bir çok sorunun cevabı o kısımda verilmiştir.
 • Onay bekleyen işler ile ilgili artık insan hatası ortadan kaldırılıp, otomatik sistem üzerinden tüm yazarlar ilgili projedeki işi teslim ettikten sonra ki ilk cumartesi günü onayı sistem kendi verecektir.
 • İş havuzunda ve iş alım ekranında tasarımsal iyileştirmeler.
 • İş havuzunda süresi dolan işlerden artık yazarların alım yapması engellenmiştir.
 • Performans iyileştirilmeleri yapılmıştır.
 • Sistem SSL sertifikası ile daha güvenli hale getirilmiştir.
0

Haberler
Bugün makaleyazkazan.com sistemde bir tarih yazıldı, aşağıda yer alan yazarlar bir ilke imza atarak tam 9 dakika da 30 adet işin alımını gerçekleştirdiler. Ayrıca yazarlık döneminde oldukça başarılı olan bu isimler, Türkiye’nin en büyük içerik sağlayıcısı ve Online para kazandırma platformunda büyük başarılara imza atmışlardır.

Sözü fazla uzatmadan, onların başarısını kutlayalım 🙂

gamze-fwerdem-fw


sinem-fw


ebru-fw


tuba-fw

kadir-fw

sezgin-fw


serkan-fw
0

Haberler

gokhan-gunes-verinet-internetDeğerli Yazarlarımız ;

Geçtiğimiz üç yılı başarı ile geride bırakmanın heyecanını yaşıyoruz. Dijital içerik pazarlama konusundaki faaliyetlerimiz, Makale Yaz Kazan markasının gücü ve siz içerik yazarlarının katkısı ile büyüme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Her geçen gün yenilenen içerik sistemimize ek olarak, yetkinliğinizi artıracak projeler geliştirmeyi sürdürüyoruz. Bu projelerin ilk adımı Web sitemizin yayına alınması oldu. Bu sayede yalnızca içerik yazdırarak para kazandıran bir firmadan öteye geçerek, dijital içerik pazarlama konusunda son derece yetkin bir yazar ekibi yetiştirme konusundaki fikirlerimizi de hayata geçirmiş olduk.  ‘Akademi’ artık Türkiye’de dijital içeriğin yeni kalemlerinin eğitim adresi olmaya aday!

Makale Yaz Kazan Akademi, sektörün büyük bir eksikliğini gidermeye çalışıyor. Çok yetenekli bir yazar olabilirsiniz. Ancak bilişim dünyasının dilini bilmeden, metinlerinizin beklenen performansı göstermesini sağlayamazsınız. Bu nedenle ‘nasıl yazmalı?’ sorusuna verilecek cevap oldukça önemlidir. Nasıl ki görsel ve yazılı basının dili birbirinden oldukça farklıysa, bilişim dünyası da içerik anlamında kendi kurallarına sahip. Hedefimiz, o kuralları size anlatarak Türkiye’nin en kaliteli yazar topluluğuna dönüşmenizi sağlamak ve bu sayede sektör açığını telafi etmek.


Makale Yaz Kazan Akademi, yazar topluluklarına öncelikle içerik ve yazımı ile ilgili temel eğitimleri sunacak. Bunun dışında Akademi’de yer alan eğitimlerin kapsamı ne olacak, isterseniz hep beraber inceleyelim:


– İçerik Oluşturma Eğitimleri
– İçerik Yazımında SEO Kuralları Eğitimi
– İçerik Pazarlaması Nedir? İçerikte Pazarlama Nasıl Sağlanır?
– Makale Yaz Kazan Sistem Eğitimleri
– Kategorilerine göre İçerik Oluşturma Eğitimleri

Elbette eğitim başlıkları bunlarla sınırlı değil. Hedefimiz yazar gruplarını gelişimine hizmet etmek. Sistem üzerinden bu eğitimlere katılmak son derece basit bir şekilde gerçekleştirilebilir. Videoları izleyen ve derslerde belirtilen kuralları eksiksiz yerine getiren katılımcılara Eğitim Sertifikası verilecektir.


Yazar oluşumumuz içerisinde yer almayan kişiler de, www.makaleyazkazan.com adresinden Akademi menüsüne tıklayıp eğitimlere ücretsiz olarak erişebilirler.

Tüm Yazar Ekibimize Teşekkürlerimi İletiyorum,
Gökhan GÜNEŞ
Makale Yaz Kazan – Kurucu

2