Your address will show here +12 34 56 78

Türkiye'nin İlk

Online İçerik Yazar Topluluğuna Hoş Geldiniz.

Örnek İçeriğini Üret

Moda, Sağlık, Teknoloji, Spor, Dekorasyon hangi kategori olursa olsun, içeriğini tamamen kendi fikir ve düşüncelerin ile üret. İmla kuralları, yazım dili ve bunun gibi bir çok içerik oluşturma kuralına dikkat ederek içeriğini bize gönder.

Editörlerimiz Kontrol Etsin!

Tarafımıza göndermiş olduğun içerikleri, editör ekibimiz en geç 3 gün içinde kontrol etsin.

İçerik Yazmaya Hemen Başla.


Editörlerimize ulaştırdığın içerik, çeşitli kontrollerden geçip onay aldığı an, yazarlığının onayı için sana mesaj göndermiş olacağız. Kayıt işlemlerini gerçekleştirip, sen de içerik yazarak kazanmaya başlayabilirsin. Hadi, zaman kaybetmeden aramıza katıl!

Makale Yaz Kazan
Nedir? Ne Yapar?

 

Makale Yaz Kazan, Türkiye’nin ilk online içerik üreten yazar topluluğu oluşumudur. 2012 yılında


faaliyetlerine başlayıp, bugüne dek 60 binin üzerinde projeyi tamamladı. Halen, 600+ eğitimli yazar kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük markalarına hizmet vermek için çalışmalarını sürdürüyor. Sektörün nabzını tutan Makale Yaz Kazan, yetenekli yazarlarla gün geçtikçe büyüyor. Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Kalemine güveniyorsan, örnek içeriğini üreterek bize ulaş ve bir an önce, yeteneklerini kazanca dönüştürmenin keyfini çıkarmaya başla!

İlgi Alanınıza Göre İçerik

Yazar olduktan sonra, ilgi alanınız olan konu başlıklarını seçebilirsiniz. Böylece daha verimli içerikler üretirsiniz.

Düzenli Gelir Ağı

Editörler, ürettiğiniz içerikleri onaylar. Böylece her ay kazancınız düzenli bir şekilde banka hesabınıza yatırılır.

Akademi ve Eğitimler

'Makale Yaz Kazan Akademi'ye katıl, Türkiye'nin en iyi içerik üreticisinden eğitim belgesi almaya hak kazan.

Kurumsal Markalar Çalış

Ürettiğin içerikler, Türkiye'nin en iyi markaları tarafından yayımlanırken, sen de referanslarını geliştir!

Türkiye'nin en büyük
yazar ekibine katılmaya,
ne dersin?

Makale Yaz Kazan, 2012 yılından bu yana, büyüme odaklı bir firma oldu. Türkiye’de, yazarlık konusunda deneyim kazanmak isteyen bir çok kişiye eğitim veren Yaz Kazan, aynı zamanda yazarlarının gelir elde etmelerini sağlayarak profesyonel bir ortamın kapısını araladı. Her geçen yıl büyüyen yazar kadromuz ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize, hazırladığınız profesyonel içeriklerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

2012

30 Yazar

2013

75 Yazar

2014

150 Yazar

2015

350 Yazar

2016

600+ Yazar

Uzmanlık Alanına Göre Kategori Seç!

Yazarlık Kaydı 1. Adım

Ürettiğin Örnek İçeriği Gönder!

Yazarlık Kaydı 2. Adım

İçeriğin Onaylansın ve Yazarlığın Başlasın!

Yazarlık Kaydı 3. Adım
  • Text Hover
Asgari Ücretin 2 Katı Kazanç!

Makaleyazkazan.com’da 3 farklı üyelik tipi ile, asgari ücretin 2 katı kazanç elde edebilirsiniz. Acemi, Gümüş ve Platin üyelik tipleri, yazarların profesyonelliğini belirliyor. Böylece, en iyi içeriği üreten yazarlar daha fazla kazanıyor!

Akademi kısmında yer alan eğitimleri tamamlayan ve bu doğrultuda içerik üreten tüm yazarlar, her ay bir üst üyeliğe geçme şansı yakalıyor. Diğer yazarlardan daha iyi olduğunu düşünüyorsan, işte kendini gösterme şansı! Sence de heyecanlı değil mi?

Ödeme Kontrol Sistemi

Sektörün öncüsü firmamızda her şey şeffaf! Tüm ödemelerinizi, içerik başı aldığınız ücretleri detaylı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

İstatistik Merkezi

İstatistik merkezi ile, sistem üzerinden yazdığınız tüm içeriklerin detaylarını gün/ay/yıl şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Ödememi Ne Zaman Alabilirim?

Makale Yaz Kazan'da ödeme barajınız 200 TL'dir. 200 TL tutar ve üstünü geçerseniz, panelinizde yer alan para çekme kısmından kazancınızı talep edebilir, devam eden ayın 5.günü banka hesabınızdan paranızı çekebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Yazarlar Neye Göre Seçiliyor?

İlk olarak, ön kayıt formunda seçtiğiniz kategoriye göre içerik üretmeniz gerekir. İçerik editörlerimiz metni inceler. İmla kuralları, içerik dili, özgün içerik gibi kurallar göz önünde bulundurulur ve yazarlığınız değerlendirilir. Kabul edildiğiniz takdirde, hazırladığınız tüm içerikler editörlerce değerlendirilir ve makaleleriniz onaylandıkça kazanmaya başlarsınız.

#

Günlük İçerik Üretim Sayısı

#

Günlük Aktif Yazar Sayısı

Yazarlarımız

Yaklaşık bir yıldır parçası olduğum Makale Yaz Kazan ailesi ile güzel bir yolda yürümekteyiz. Benim gibi güvenilir ve esnek çalışma platformu arayışında olan herkes için ideal olan sitenin bir üyesi olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

Image Caption

Hamiyet K.

Makale Yaz Kazan sistemine yazar olarak girmemle birlikte maddi kazançların ötesinde kendime kattığım değerler adına şanslı hissediyorum. Yazdığım her makale ile kendimi geliştiriyor ve bütçeme de yardımcı oluyorum.

Image Caption

Nuri B.

Makale Yaz Kazan markası ile çalışmaya başlamam ile beraber, hem kendi ana dalım olan “Finans” konusunda hem de ilgi alanlarıma giren “Sinema ve Televizyon” katagorilerinde makalelerimin yayınlanma şansını elde ettim. Platformda yer aldığım için mutluluk duymaktayım.

Image Caption

Selin H.

İstatistikler ile,
Türkiye'nin 1.Numaralı İçerik Üreticisiyiz!

Makale Yazarak Para Kazanma sektöründe, Türkiye’nin ilk ve en büyük yazar topluluğu olarak, ürettiği içerikler ve yazar kadrosu deneyimi ile rakiplerini geride bırakıyor!

Tamamlanan Proje

Eğitim İçeriği

Deneyimli Yazar

Yazar Başvurusu

Makale Yaz Kazan
Akademi

Haberler

Yazar Sistemimiz Güncellendi!

29 Ağustos 2017

Değerli yazarlarımız ; Üzerinde yaklaşık 5 yıldan bu yana çalıştığımız ve her geçen gün siz yazarlarımıza daha iyi bir ortam, kolay bir şekilde içerik...

Haberler

Bu Başarı, Hepimizin! Türkiye’nin En İyi Yazarları!

7 Kasım 2016

Bugün makaleyazkazan.com sistemde bir tarih yazıldı, aşağıda yer alan yazarlar bir ilke imza atarak tam 9 dakika da 30 adet işin alımını gerçekleştird...

Haberler

Akademi Çok Yakında Yayına Giriyor.

16 Ekim 2016

Değerli Yazarlarımız ; Geçtiğimiz üç yılı başarı ile geride bırakmanın heyecanını yaşıyoruz. Dijital içerik pazarlama konusundaki faaliyetlerimiz, Mak...

Haber Merkezi

Büyümeyi vizyon edinmiş bir firmayız. Sana her an ihtiyaç duyabiliriz. Bizden haberdar olmak için e-mail adresini bırakman yeterli!

Oops!! Something's Missing

Please install and activate "MailChimp for WordPress Lite" to use this shortcode.